Modnym i popularnym sposobem na spędzanie wolnego czasu w trakcie urlopu stała się agroturystyka i noclegi w Wielkopolsce.

Oferta/Rooms and rates

Noclegi Nowy Tomyśl

​Zobacz standard oferowanych pokoi oraz poszczególne pakiety cenowe i zarezerwuj już dziś.

Galeria/Pictures

Agoroturystyka Wielkopolska

Zdjęcia borujskiej natury czyli dlaczego warto nas odwiedzić.

Atrakcje/Attractions

Agroturystyka Nowy Tomyśl

Triathlon, Weekend z Nordic Walking, kulig czy biegi przełajowe to tylko jedne z niewielu atrakcji, które oferujemy. Do tego przyroda, bryczka, warsztaty wikliniarskie...

Agroturystyka to nic innego, jak wypoczywanie na wsi. To oznacza oddalenie od miejskiego zgiełku, hałasu, centr handlowych czy innych miejskich czy wielkomiejskich ośrodków. To również oddalenie od pewnych ośrodków rozrywki znajdujących się w miastach czy typowo wypoczynkowych ośrodkach. To właśnie jest jej wielką zaletą. Dzięki takiemu rozwiązaniu można doskonale odpocząć naładować swoje akumulatory i nabrać dystansu do tego co dzieje się wokół nas. Codzienność jest na tyle szybka i żyjemy w takim pośpiechu, że tego typu forma wypoczynku zdaje się być idealną odskocznią.

 

Idealna pod tym względem jest agroturystyka Wielkopolska. Sam region jest na tyle piękny, że warto go zwiedzić, mając za bazę pobytu jakieś gospodarstwo agroturystyczne. Tu szczególnie dużą uwagę przyciągają oferty zatytułowane agroturystyka Nowy Tomyśl, gdyż jest to wyjątkowe miejsce na tego typu wczasy. A jeżeli chodzi o bazę noclegową, to noclegi Nowy Tomyśl i okolice nie mają sobie równych. Lasy, piękna przyroda, cisza i spokój. 

 

Warto mieć takie informacje, zanim zaczniemy rezerwować miejsca noclegowe, czy bazy agroturystyczne. Wielkopolska agroturystyka szczyci się niezwykle dobrą opinią i wysokimi ocenami.

 

Znajdziecie tu Państwo sprawdzoną bazę lokalową i noclegową, znajdziecie polecanych gospodarzy i atrakcyjne miejsca do odwiedzenia. Wiele przydatnych, a przede wszystkim praktycznych informacji, które pozwolą rozpocząć i rozwijać przygodę z agroturystyką. Warto tu zajrzeć, na pewno nie będzie to stracony ani zmarnowany czas.

 

ZAPRASZAMY WIĘC DO ZWIEDZENIA NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ!

 

Agroturystyka w Wielkopolsce

 

Noclegi Nowy Tomyśl

Noclegi, agroturystyka Nowy Tomyśl - Bednarzówka

Bądź na bieżąco z wydarzeniami w Bednarzówce! Polub nas na facebooku:)